meniu

2024 m. Liepos 7 - Liepos 12 d.

Mados ir kūrybiškumo stovykla Ukmergės rajone

Workshop’ai su pačiais geriausiais mados srities specialistais Lietuvoje, aktyvus laisvalaikio praleidimas ir dar daugiau!

Apie stovyklą

Modelių agentūra “DUO Kidz” kviečia į merginų MADOS ir KŪRYBIŠKUMO stovyklą Ukmergės rajone. Nėra jokių su modelio darbu siejamų reikalavimų ir dalyvauti stovykloje gali VISOS NORINČIOS merginos nuo 11 iki 18 metų.

Stovykla vyks sodyboje “Ilgajis”, Ukmergės raj. www.ilgajis.com. Tikra ramybės oazė kupina įvairių pramogų. Merginos galės mėgautis maudynėmis ežere, vandens atrakcijomis, pirtimi, tinkliniu, krepšiniu bei daugeliu kitų užsiėmimų. Apgyvendinimas kambariuose po 2-4 merginas. Maitinimas 3 kartus per dieną. Workshop’ai su pačiais geriausiais savo srities specialistais Lietuvoje. Aktyvus laisvalaikio leidimas: sportas su treneriu, joga ir meditacija, kūrybinės užduotys, žaidimai, konkursas ir šį karta net 2 fotosesijos su profesonaliais fotografais. Taip pat paskutinę stovyklos dieną laukia konkursas, dovanos bei pagrindinis prizas – fotosesija Lietuvos pajūryje su visa “Glam” komanda.

@duo.kidz instagram “highlights” skiltyje esame sukėlę visas nuotraukas ir video iš mūsų stovyklų, kurios vyko 2021 ir 2022 metais. Kviečiame peržvelgti :)

Daugiau informacijos telefonu: +370 687 82062

Stovyklos programa

Sekmadienis: Susipažinimo vakaras, kūrybinės dirbtuvės, kviestinis svečias.

Pirmadienis: Sportas, Stiliaus pamoka, pozavimo prieš foto objektyvą pamoka, pirmoji stovyklos fotosesija.

Antradienis: Joga, vaikščiojimo podiumu pamoka, vogue šokių pamoka, kūrybinės dirbtuvės.

Trečiadienis: Joga, makiažo pamoka, plaukų stilizavimo pamoka, antroji stovyklos fotosesija.

Ketvirtadienis: Sportas, aktorinio meistriškumo pamoka, antroji vaikščiojimo podiumu pamoka, konkursas + kviestinis svečias, apdovanojimai ir vakarėlis.

Penktadienis: Išlydime stovyklautojas namo ☺️

Stovyklos kaina: 450 eur.*

Norintys įsigyti kelialapį į stovyklą, rašykite el. paštu:

*Registraciją į stovyklą patvirtiname tik gavę 225 eur avansinį mokėjimą.