meniu

Liepos 30 - Rugpjūčio 4 d.

Mados ir kūrybiškumo stovykla Ukmergės rajone

Workshop’ai su pačiais geriausiais mados srities specialistais Lietuvoje, aktyvus laisvalaikio praleidimas ir dar daugiau!

Apie stovyklą

Modelių agentūra “DUO Kidz” kviečia į merginų MADOS ir KŪRYBIŠKUMO stovyklą Ukmergės rajone. Nėra jokių su modelio darbu siejamų reikalavimų ir dalyvauti stovykloje gali VISOS NORINČIOS merginos nuo 8 iki 16 metų.

Stovykla vyks sodyboje “Ilgajis”, Ukmergės raj. www.ilgajis.com. Tikra ramybės oazė kupina įvairių pramogų. Merginos galės mėgautis maudynėmis ežere, vandens atrakcijomis, pirtimi, tinkliniu, krepšiniu bei daugeliu kitų užsiėmimų. Apgyvendinimas kambariuose po 2-4 merginas. Maitinimas 3 kartus per dieną. Workshop’ai su pačiais geriausiais savo srities specialistais Lietuvoje. Aktyvus laisvalaikio leidimas: sportas su treneriu, joga ir meditacija, kūrybinės užduotys, žaidimai, konkursas ir šį karta net 2 fotosesijos su profesonaliais fotografais. Taip pat paskutinę stovyklos dieną laukia konkursas, dovanos bei pagrindinis prizas – fotosesija Lietuvos pajūryje su visa “Glam” komanda.

@duo.kidz instagram “highlights” skiltyje esame sukėlę visas nuotraukas ir video iš mūsų stovyklų, kurios vyko 2021 ir 2022 metais. Kviečiame peržvelgti :)

Daugiau informacijos telefonu: +370 687 82062

Stovyklos programa

Liepos 30 d.

Atvykimas. Susipažinimo vakaras “Hippie flower power” tema, žaidimai ir diskoteka.

Rugpjūčio 31 d.

Improvizavimo bei aktorinio meistriškumo pamoka + stiliaus ir dizaino pamoka. Vakare pirmoji stovyklos fotosesija.

Rugpjūčio 1 d.

Profesonalaus vaikščiojimo pamoka su “DUO Management” vadovėmis Dovile Viršilaite ir Diana Balaišyte + gatvės šokių pamoka. Vakare kūrybinės dirbtuvės ir merginų sukurtas madų šou.

Rugpjūčio 2 d.

Makiažo pamoka + Plaukų stilizavimo pamoka, kurių metu mokytojos padės visom mergaitėm pasiruošti fotosesijai. Vakare antra stovyklos fotosesija.

Rugpjūčio 3 d.

Antra vaikščiojimo podiumu pamoka + konkursinių užduočiu vykdymas. Vakare “DUO Management” konkursas, apdovanojimai ir diskoteka. Birželio 30 d.

Rugpjūčio 4 d.

Atsisveikiname ir išlydime merginas.

Stovyklos kaina: 450 eur.*

Norintys įsigyti kelialapį į stovyklą, rašykite el. paštu:

*Registraciją į stovyklą patvirtiname tik gavę 225 eur avansinį mokėjimą.